Kongremize kalan süre

Gün(ler)

:

Saat(ler)

:

Dakika(lar)

:

Second(s)

genel bilgiler

TOPLANTI YERİ VE TARİHİ
“64. Türkiye Milli Pediatri Kongresi” 3-5 Aralık 2020 tarihleri arasında SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu COVID-19 pandemisinin etkilerinden dolayı ÇEVRİM İÇİ olarak düzenlenecektir.

DANIŞMA DESKİ
Toplantı ve sistem ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz danışma deskimize sistem üzerinden ulaşılabilecektir.

BİLDİRİ ÖZETLERİ
Bildiri özetleri yalnızca online bildiri sistemi üzerinden online olarak kabul edilecektir. Posta veya fax ile gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacaktır.

YAKA KARTI
Tüm katılımcılarımızın yaka kartları dijital olarak oluşturulacaktır.

KATILIM BELGESİ
Eğitim toplantısına kayıt yaptıran tüm katılımcılar katılım sertifikasını, toplantıya %70 oranında katılım sağlamaları halinde dijital olarak indirilebilecektir.

KREDİLENDİRME
Kongre, Türk Tabipler Birliği STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir.

SERGİ ALANI
Eğitim toplantısı boyunca katılımcı firmalar fiziki olarak gerçekleştirilen toplantılarımızdaki gibi kendilerine ayrılacak olan alanda firma ve ürünleri ile ilgili broşür ve duyuruları dijital olarak sergileyebilecektir. Endüstri ile görüşmeler yapabileceğiniz, ürünleri hakkında bilgiler alabileceğiniz stand alanları, sergi alanı içerisinde mevcut olacaktır. Sergi alanı dijital toplantı boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.